CAD/CAM Cerec
7578
post-template-default,single,single-post,postid-7578,single-format-standard,bridge-core-3.0.5,qi-blocks-1.2.3,qodef-gutenberg--no-touch,sfsi_actvite_theme_default,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

CAD/CAM Cerec

  • Jedna z nejmodernějších technologií v současné stomatologii – digitálně naskenovaná preparace (výchozí stav po „zbroušení“ zubů), pomocí počítače navržená a „robotem“ zhotovená protetická práce z jednoho bloku keramiky. To je síla CAD/CAM Cerec.
  • CAD/CAM zařízení dokáže vytvořit nejrůznější zubní náhrady: korunky, můstky, fasety, inalye a onlaye.Ve světě se již tyto technologie testují i pro výrobu individuálních implantátů na míru. Výhody tohoto systému spočívají zejména ve větší přesnosti náhrady a v rychlosti zhotovení zubní náhrady.

 

       Jak celý proces pobíhá?

Zařízení nejdříve digitálně naskenuje situaci v ústech pacienta.

  • Poté je za pomoci počítačového softwaru vymodelována přesná zubní náhrada podle individuálních potřeb pacienta.
  • Speciální frézovací jednotka pak tuto zubní náhradu za pár okamžiků vyrobí z bločku vybraného materiálu. Nejčastěji se pracuje s keramikou, zirkoniem, plastem a kovovými slitinami.

CAD CAM

 

  • Zubní laboratoř přímo ve stomatologické ordinaci

  • Systém CAD/CAM Cerec nahrazuje při tvorbě běžných zubních náhrad práci zubní laboratoře. Nespornou výhodou je perfektní estetický vzhled, který je zejména u keramických zubních náhrad umocněn dobarvováním a aplikací glazury na povrch zubní náhrady. Výsledek je pak téměř dokonalý: estetický, klinicky přesný, kvalitní a nebývale komfortní pro pacienty. Pacient totiž odchází s novou definitivní zubní náhradou za pouhých několik desítek minut! Zcela odpadají mnohačetná sezení a nekonečná čekání v ordinaci čipotřeba provizorních protetických prací.

        CAD/CAM to je budoucnost, kterou najdete v naší ordinaci již dnes!

No Comments

Post A Comment

Instagram
WhatsApp